KONST / Litografier / Färglitografi 9053157
nr 905 3157
Stig Claesson Slas
(1928-2008), Sverige
Färglitografi , Stig Claesson Slas (1928-2008), 46/150, Stockholmsmotiv, signerad. -80, motivet: 44x55
Utrop:
1.200 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 11 augusti 2014
kl 19:44:19
900 kr
1.100 kr
Stig Claesson Slas
Läs mer om Stig Claesson Slas